47. Fat 12st, silver, Spanien, 1900-tal

Konturerad form. Repor. (Vikt 754g., diameter 13)

Varunr 203293

31 Juli 2016 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 2 600 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

2 600 SEK2016-07-30 08:04
2 500 SEK2016-07-30 20:35
2 200 SEK2016-07-29 12:31
2 000 SEK2016-07-28 22:20
1 000 SEK2016-07-28 22:13
100 SEK2016-07-28 20:04
100 SEK Startpris

2016-07-31 Månadsauktion, Söndag den 31 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms