49. Bordspendyl, Senempire, omkring 1800-talets mitt

Förgylld brons. Pendel finns. Mindre förgyllningsslitage, senare bakben, urtavla med mindre skador. (Höjd 42)

Varunr 203101

31 Juli 2016 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 1 600 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

1 600 SEK2016-07-31 10:36
1 500 SEK2016-07-31 09:49
1 100 SEK2016-07-30 07:07
1 000 SEK2016-07-30 00:09
500 SEK2016-07-29 06:08
100 SEK2016-07-28 20:04
100 SEK Startpris

2016-07-31 Månadsauktion, Söndag den 31 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms