18. Väggfält, 1700-tal

Målat på väv. Landskap med bebyggelse. Slitage, skador. (170x150)

Varunr 205897

21 Augusti 2016 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 5 500 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

2 500 SEK2016-08-18 20:25
2 400 SEK2016-08-20 18:00
1 000 SEK2016-08-19 16:48
250 SEK2016-08-18 21:01
150 SEK2016-08-18 20:28
100 SEK Startpris

2016-08-21 Månadsauktion, Söndag 21 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms