19. Parti tapetdelar, Barock, 16/1700-tal

Målat på väv. Skador. (Längsta längd 220)

Varunr 205898

21 Augusti 2016 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 550 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

450 SEK2016-08-21 11:45
400 SEK2016-08-21 12:00
300 SEK2016-08-21 11:04
200 SEK2016-08-20 21:23
100 SEK2016-08-18 20:38
100 SEK Startpris

2016-08-21 Månadsauktion, Söndag 21 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms