20. Målningar på väv 6st, bl.a. daterad 1842

Hårt slitage, skador. (Största mått ca.230x160)

Varunr 205899

21 Augusti 2016 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 800 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

800 SEK2016-08-21 11:57
750 SEK2016-08-21 11:59
400 SEK2016-08-21 11:46
150 SEK2016-08-21 11:05
100 SEK Startpris

2016-08-21 Månadsauktion, Söndag 21 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms