11. Lars Jonsson (f.1952)

Färglitografi, motiv med fåglar. Signerad och numrerad. Inramad. (58,5x86)

Varunr 206679

11 September 2016 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 3 600 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

3 600 SEK2016-09-11 11:42
3 400 SEK2016-09-11 10:12
3 400 SEK2016-09-11 11:02
1 000 SEK2016-09-08 22:33
250 SEK2016-09-08 21:35
150 SEK2016-09-08 21:08
100 SEK Startpris

2016-09-11 Månadsauktion, Söndag 11 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms