27. Reklamskylt i lackad plåt, "Coca Cola"

Mindre repor. Proveniens: Äldre lanthandelssamling.(Diameter 44)

Varunr 207008

11 September 2016 12:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 1 200 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

900 SEK2016-09-11 11:56
850 SEK2016-09-11 11:35
700 SEK2016-09-11 09:46
600 SEK2016-09-08 19:17
500 SEK2016-09-09 15:05
400 SEK2016-09-08 21:12
300 SEK2016-09-08 19:42
100 SEK Startpris

2016-09-11 Månadsauktion, Söndag 11 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms