11. Daniel Seghers, hans art, 16/1700-tal

Olja på duk, blomstergirlang samt madonna med barn. Duklagning och retuscher. (125x95)

Varunr 215518

11 December 2016 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 10 000 SEK18 00 SEK19 00 SEK

13 000 SEK2016-12-11 12:04
12 500 SEK2016-12-11 12:03
7 200 SEK2016-12-11 11:52
6 200 SEK2016-12-10 19:13
3 200 SEK2016-12-09 20:23
2 900 SEK2016-12-08 19:18
100 SEK Startpris

2016-12-11 Månadsauktion, Söndag 11 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms