12. Mårten Andersson (f.1934)

Olja på pannå. Signerad och daterad 1962. (80x99)

Varunr 215854

11 December 2016 12:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 71 000 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

70 500 SEK2016-12-05 14:55
70 000 SEK2016-12-11 11:58
57 000 SEK2016-12-11 07:03
39 500 SEK2016-12-08 22:46
7 800 SEK2016-12-08 22:28
7 400 SEK2016-12-08 20:02
7 000 SEK2016-12-08 20:02
5 000 SEK2016-12-08 19:51
2 000 SEK2016-12-08 19:30
100 SEK Startpris

2016-12-11 Månadsauktion, Söndag 11 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms