18. Yrjö Edelmann (1941-2016)

Färglitografi, komposition. EA. Signerad. Inramad. (53x78)

Varunr 214431

11 December 2016 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 1 100 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

1 100 SEK2016-12-09 21:43
1 000 SEK2016-12-09 06:46
100 SEK Startpris

2016-12-11 Månadsauktion, Söndag 11 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms