25. Anders Altzar (1886-1939)

Olja på pannå, "Leksands Kyrka". Signerad. (67x107)

Varunr 214193

11 December 2016 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 2 300 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

2 300 SEK2016-12-11 09:10
2 200 SEK2016-12-10 15:19
2 100 SEK2016-12-10 08:41
2 000 SEK2016-12-08 22:26
200 SEK2016-12-08 20:37
100 SEK2016-12-08 19:35
100 SEK Startpris

2016-12-11 Månadsauktion, Söndag 11 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms