29. Kandelabrar ett par, Louis XVI-stil, 1800-tal

Förgylld brons. För fyra ljus vardera. Några ljusmanschetter ej ursprungliga. (Höjd 49)

Varunr 214663

11 December 2016 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 8 800 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

7 800 SEK2016-12-11 11:30
7 600 SEK2016-12-11 11:55
7 200 SEK2016-12-11 11:42
6 200 SEK2016-12-10 11:16
6 000 SEK2016-12-11 09:16
2 400 SEK2016-12-09 14:17
2 200 SEK2016-12-08 23:15
450 SEK2016-12-08 20:55
100 SEK Startpris

2016-12-11 Månadsauktion, Söndag 11 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms