31. Olle Hanspers (f.1923)

Kopparstick, "Remington 1858 New Model". Signerad och numrerad. Inramad. Ram med färgbortfall. (64x48)

Varunr 214080

11 December 2016 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 4 200 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

4 200 SEK2016-12-11 11:56
4 000 SEK2016-12-11 12:06
3 000 SEK2016-12-11 11:43
2 500 SEK2016-12-11 10:52
2 200 SEK2016-12-11 10:53
1 300 SEK2016-12-10 22:52
1 200 SEK2016-12-08 19:58
750 SEK2016-12-09 09:22
500 SEK2016-12-08 21:52
100 SEK Startpris

2016-12-11 Månadsauktion, Söndag 11 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms