33. Olle Hanspers (f.1923)

Kopparstick, "California, i love you". Signerad och numrerad. Inramad. (64x49)

Varunr 214082

11 December 2016 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 7 600 SEK20 00 SEK21 00 SEK

6 800 SEK2016-12-11 09:43
6 600 SEK2016-12-11 10:54
2 500 SEK2016-12-09 16:45
2 000 SEK2016-12-10 23:04
100 SEK Startpris

2016-12-11 Månadsauktion, Söndag 11 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms