35. Tazzor ett par, nygotik, 1800-talets första hälft

Förgylld och patinerad brons. Stommar med dekor av maskaroner. (Höjd 19, 12x12)

Varunr 214668

11 December 2016 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 12 000 SEK17 00 SEK18 00 SEK

12 000 SEK2016-12-10 14:09
11 500 SEK2016-12-11 00:03
6 800 SEK2016-12-10 19:41
5 200 SEK2016-12-10 18:20
2 100 SEK2016-12-09 12:49
1 900 SEK2016-12-09 09:42
1 700 SEK2016-12-09 07:56
300 SEK2016-12-08 20:22
300 SEK2016-12-08 20:56
200 SEK2016-12-08 20:45
100 SEK Startpris

2016-12-11 Månadsauktion, Söndag 11 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms