36. Burk med lock, porfyr, 1800-tal

Cylinderformad. Rund lockknopp. Kantnaggar, locket med lagning. (Höjd 14)

Varunr 214673

11 December 2016 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 4 600 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

4 600 SEK2016-12-11 11:22
4 400 SEK2016-12-11 11:57
3 000 SEK2016-12-09 12:04
600 SEK2016-12-08 23:28
550 SEK2016-12-08 21:58
500 SEK2016-12-08 20:10
500 SEK2016-12-08 20:23
400 SEK2016-12-08 19:51
100 SEK Startpris

2016-12-11 Månadsauktion, Söndag 11 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms