48. Bordslampa, Volkstedt, Tyskland, 1900-talets början

Porslin. Stomme i form av poserande kvinna. Mindre avslag. Stämplad. (Höjd exklusive fäste och skärm 53)

Varunr 215851

11 December 2016 12:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 2 600 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

2 600 SEK2016-12-11 12:08
2 500 SEK2016-12-11 10:56
1 500 SEK2016-12-10 21:35
1 300 SEK2016-12-10 23:38
150 SEK2016-12-09 13:25
100 SEK2016-12-08 20:58
100 SEK Startpris

2016-12-11 Månadsauktion, Söndag 11 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms