8. Ljuskrona för sex ljus, Barock-stil, 1800-tal

Stomme i mässing. Behängd med prismor i bergskristall och röktonat glas. Några prismor med nagg. (Höjd 103, diameter ca.60)

Varunr 216019

11 December 2016 12:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 29 000 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

14 000 SEK2016-12-06 19:44
13 500 SEK2016-12-11 07:01
6 400 SEK2016-12-10 20:30
6 000 SEK2016-12-09 08:43
1 300 SEK2016-12-08 21:13
250 SEK2016-12-08 20:55
100 SEK Startpris

2016-12-11 Månadsauktion, Söndag 11 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms