19. Herrarmbandsur i guld, Longines

Manuel. Förgyllt stålarmband. Bruksslitage. (Diameter 35mm)

Varunr 218006

29 Januari 2017 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 3 400 SEK3 00 SEK4 00 SEK

3 400 SEK2017-01-29 11:53
3 200 SEK2017-01-29 11:43
3 000 SEK2017-01-28 13:16
2 900 SEK2017-01-17 15:54
2 400 SEK2017-01-26 22:39
1 700 SEK2017-01-26 22:20
100 SEK Startpris

2017-01-29 Månadsauktion, Söndag 29 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms