25. Herrarmbandsur, Lucien Piccard, Schweiz, 14k

Med armband i 18k. Lösa länkdelar medföljer. Glas med repor, slitage. (Total vikt 68,3g.)

Varunr 217937

29 Januari 2017 12:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 8 800 SEK7 00 SEK8 00 SEK

8 800 SEK2017-01-27 18:05
8 600 SEK2017-01-28 21:44
4 000 SEK2017-01-27 23:18
3 600 SEK2017-01-27 00:58
1 600 SEK2017-01-26 21:37
1 200 SEK2017-01-26 22:12
700 SEK2017-01-26 21:09
200 SEK2017-01-26 18:11
150 SEK2017-01-26 19:47
100 SEK Startpris

2017-01-29 Månadsauktion, Söndag 29 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms