49. Skrin, 1700-tal

Originalmålat. Blå botten med rik dekor av blomster. Välvt lock. Fernissad. Lås saknas, lockets främre kant med lagning och retusch. (Höjd 20, bredd 30, djup 22)

Varunr 217689

29 Januari 2017 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 3 800 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

3 600 SEK2017-01-29 11:58
3 400 SEK2017-01-29 11:48
3 200 SEK2017-01-29 11:17
2 500 SEK2017-01-28 20:43
1 600 SEK2017-01-28 20:42
1 400 SEK2017-01-28 00:07
450 SEK2017-01-27 10:29
350 SEK2017-01-27 09:49
250 SEK2017-01-26 21:35
200 SEK2017-01-26 20:18
150 SEK2017-01-26 19:09
100 SEK2017-01-26 18:58
100 SEK Startpris

2017-01-29 Månadsauktion, Söndag 29 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms