54. Olle Hanspers (f.1923)

Kopparstick, "A mental route in spirit". Signerad och numrerad. Daterad 1974. Inramad. (64x49)

Varunr 218747

29 Januari 2017 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 2 600 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

2 100 SEK2017-01-29 11:07
2 000 SEK2017-01-29 11:21
1 500 SEK2017-01-29 09:53
850 SEK2017-01-28 18:20
650 SEK2017-01-27 18:15
550 SEK2017-01-27 15:40
100 SEK Startpris

2017-01-29 Månadsauktion, Söndag 29 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms