69. Philip von Schantz (1928-1998)

Färgetsning, motiv av purjolök. Signerad och daterad 73. Numrerad. Inramad. (26,5x34,5)

Varunr 218924

29 Januari 2017 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 750 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

750 SEK2017-01-28 12:35
700 SEK2017-01-27 23:04
700 SEK2017-01-29 09:23
350 SEK2017-01-27 23:49
300 SEK2017-01-26 23:34
100 SEK Startpris

2017-01-29 Månadsauktion, Söndag 29 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms