78. Sabel, 1800-tal

Handtag och parerskydd i mässing. Balja i mässing och läder. Slitage. (Längd 99)

Varunr 217756

29 Januari 2017 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 1 500 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

1 300 SEK2017-01-29 10:17
1 200 SEK2017-01-28 23:17
1 000 SEK2017-01-26 20:45
950 SEK2017-01-27 08:52
500 SEK2017-01-26 20:35
150 SEK2017-01-26 20:09
100 SEK2017-01-26 19:12
100 SEK Startpris

2017-01-29 Månadsauktion, Söndag 29 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms