79. Takampel, Frankrike, 1900-talets början

Mässing och bronserad metall. Med blomdekorer i porslin. Två blomster lösa, blomster med nagg. (Höjd 65)

Varunr 217614

29 Januari 2017 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 4 200 SEK22 00 SEK23 00 SEK

4 200 SEK2017-01-29 10:28
4 000 SEK2017-01-29 11:43
2 500 SEK2017-01-29 10:09
1 100 SEK2017-01-28 18:02
1 000 SEK2017-01-28 19:01
650 SEK2017-01-27 22:31
600 SEK2017-01-27 18:29
550 SEK2017-01-26 21:53
150 SEK2017-01-26 20:10
100 SEK Startpris

2017-01-29 Månadsauktion, Söndag 29 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms