81. Olle Hanspers (f.1923)

Kopparstick, "To Buddy Bolden". Signerad och numrerad. Inramad. (64x50)

Varunr 217929

29 Januari 2017 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 4 200 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

1 600 SEK2017-01-29 10:56
1 500 SEK2017-01-29 09:54
1 200 SEK2017-01-29 09:29
1 000 SEK2017-01-28 21:49
500 SEK2017-01-27 18:16
400 SEK2017-01-27 06:44
350 SEK2017-01-27 00:25
100 SEK Startpris

2017-01-29 Månadsauktion, Söndag 29 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms