12. Ljusstakar ett par, sengustavianska, 1800-talets början

Marmor och mässing. Kedjehängen med tofsar. Kedjedekor saknas ställvis, fotnagg. (Höjd 26,5)

Varunr 220574

12 Mars 2017 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 4 200 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

3 400 SEK2017-03-11 15:20
3 200 SEK2017-03-12 11:46
2 300 SEK2017-03-11 18:24
1 200 SEK2017-03-10 22:55
1 100 SEK2017-03-10 11:27
550 SEK2017-03-10 15:24
450 SEK2017-03-09 22:11
250 SEK2017-03-09 22:30
150 SEK2017-03-09 21:19
100 SEK2017-03-09 19:48
100 SEK Startpris

2017-03-12 Månadsauktion, Söndag 12 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms