39. Spegel, Gustavianskt provinsarbete, 1800-talets början

Bronserad och förgylld. Med otydlig hallstämpel. Senare bronsering och förgyllning. Krön med lagning, kantavslag. (Höjd 68, bredd 28)

Varunr 221979

12 Mars 2017 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 1 700 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

1 600 SEK2017-03-12 11:45
1 500 SEK2017-03-12 08:10
1 400 SEK2017-03-12 11:41
700 SEK2017-03-11 18:27
650 SEK2017-03-11 17:16
600 SEK2017-03-10 20:28
500 SEK2017-03-10 12:16
150 SEK2017-03-10 09:12
100 SEK2017-03-09 20:32
100 SEK Startpris

2017-03-12 Månadsauktion, Söndag 12 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms