43. Väggrelief, Lisa Larson för Gustavsberg

Med dekor av fåglar. Stämplad. Bakre kant med nagg. (40x30)

Varunr 221567

12 Mars 2017 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 2 400 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

2 400 SEK2017-03-11 18:29
2 300 SEK2017-03-12 10:14
1 700 SEK2017-03-11 22:13
650 SEK2017-03-10 18:24
150 SEK2017-03-09 22:31
100 SEK Startpris

2017-03-12 Månadsauktion, Söndag 12 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms