51. Stekfat, Kina, 1700-tal

Vitglaserat med blå landskapsdekor. Konturerat brätte. Kantnaggar, krackeleringar. (46x39)

Varunr 221203

12 Mars 2017 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 1 900 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

1 900 SEK2017-03-12 10:31
1 800 SEK2017-03-12 09:51
1 000 SEK2017-03-12 08:12
950 SEK2017-03-11 18:30
900 SEK2017-03-11 18:28
850 SEK2017-03-11 16:25
550 SEK2017-03-09 20:09
300 SEK2017-03-09 21:57
100 SEK2017-03-09 19:59
100 SEK Startpris

2017-03-12 Månadsauktion, Söndag 12 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms