54. Saltkar ett par, empire, Kronstadt, Österrike-Ungern, 1800-talets första hälft

Invändigt förgyllda. Fot med graverade monogram. (Vikt 194g., höjd 6,5)

Varunr 221478

12 Mars 2017 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 1 400 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

1 400 SEK2017-03-10 12:33
1 300 SEK2017-03-12 10:28
1 100 SEK2017-03-09 20:08
850 SEK2017-03-09 23:24
100 SEK Startpris

2017-03-12 Månadsauktion, Söndag 12 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms