57. Okänd konstnär, 1700-tal

Olja på duk, kvinnoporträtt. Oramad. Duklagningar, retuscher. (74x62)

Varunr 221843

12 Mars 2017 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 9 200 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

9 200 SEK2017-03-12 12:00
9 000 SEK2017-03-12 11:43
6 400 SEK2017-03-12 11:52
5 200 SEK2017-03-12 11:41
4 200 SEK2017-03-12 08:35
4 000 SEK2017-03-11 16:47
3 600 SEK2017-03-11 17:07
3 000 SEK2017-03-11 12:56
2 600 SEK2017-03-11 09:39
900 SEK2017-03-09 22:39
800 SEK2017-03-09 22:56
600 SEK2017-03-09 22:43
300 SEK2017-03-09 20:43
150 SEK2017-03-09 20:36
100 SEK Startpris

2017-03-12 Månadsauktion, Söndag 12 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms