6. Dalmålning, allmoge, daterad 1846

På papp. Fläckar, skador. (130x110)

Varunr 221392

12 Mars 2017 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 4 800 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

4 200 SEK2017-03-12 11:34
4 000 SEK2017-03-11 22:02
3 000 SEK2017-03-12 10:42
1 400 SEK2017-03-10 21:25
1 200 SEK2017-03-09 22:07
1 100 SEK2017-03-10 21:09
450 SEK2017-03-10 05:42
150 SEK2017-03-09 21:35
100 SEK Startpris

2017-03-12 Månadsauktion, Söndag 12 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms