9. Gunghäst, troligen Gemla, 1900-talets början

Bemålad trä. Med detaljer i läder. Man i tagel. Ett stigbygelfäste med skada, färgslitage. (Längd 153, höjd 97)

Varunr 220764

12 Mars 2017 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 9 000 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

8 600 SEK2017-03-12 11:55
8 400 SEK2017-03-12 11:57
6 000 SEK2017-03-12 10:31
3 600 SEK2017-03-12 09:46
2 600 SEK2017-03-11 18:23
2 300 SEK2017-03-11 13:59
2 100 SEK2017-03-10 22:54
1 800 SEK2017-03-10 21:26
350 SEK2017-03-09 18:47
100 SEK Startpris

2017-03-12 Månadsauktion, Söndag 12 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms