12. Dalmålning, allmoge, daterad 1851

Målning på papp, uppklistrad på pannå. Lagningar, kompletteringar. (106x88)

Varunr 223484

2 April 2017 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 1 800 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

1 600 SEK2017-04-02 12:00
1 500 SEK2017-04-02 11:50
1 200 SEK2017-04-01 23:43
1 100 SEK2017-03-31 21:47
850 SEK2017-04-01 20:58
350 SEK2017-03-31 09:52
300 SEK2017-03-30 23:25
250 SEK2017-03-30 23:19
200 SEK2017-03-30 21:49
150 SEK2017-03-30 21:49
100 SEK2017-03-30 20:20
100 SEK Startpris

2017-04-02 Månadsauktion, Söndag 2 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms