26. Assietter 12st, "Alpviol", Alf Wallander för Rörstrand, 1900-talets början

Två med fotringsnagg. (Diameter 17)

Varunr 222617

2 April 2017 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 2 200 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

2 200 SEK2017-04-02 11:05
2 100 SEK2017-04-01 18:48
1 800 SEK2017-04-02 10:49
800 SEK2017-04-01 20:41
300 SEK2017-04-01 18:30
150 SEK2017-03-31 19:30
100 SEK2017-03-31 00:11
100 SEK Startpris

2017-04-02 Månadsauktion, Söndag 2 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms