49. Per Hilding Perjons (1911-1998)

Olja på duk, stilleben. Signerad och daterad 1959. (44,5x53,5)

Varunr 222224

2 April 2017 12:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 2 100 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

2 100 SEK2017-04-02 11:58
2 000 SEK2017-04-02 11:31
1 600 SEK2017-04-02 10:51
1 500 SEK2017-04-02 08:45
1 200 SEK2017-04-01 20:45
1 000 SEK2017-03-31 17:57
800 SEK2017-03-31 16:55
100 SEK Startpris

2017-04-02 Månadsauktion, Söndag 2 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms