15. Tekoppar 6st, "Zebra", Eugene Trost för Gefle

En kopp invändigt krackelerad och missfärgad, en kopp med fotringsnagg. (Kopparnas höjd 8, diameter 10)

Varunr 227480

14 Maj 2017 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 3 600 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

3 600 SEK2017-05-14 04:37
3 400 SEK2017-05-13 22:32
3 000 SEK2017-05-11 18:48
2 300 SEK2017-05-11 21:58
2 100 SEK2017-05-11 21:25
700 SEK2017-05-11 21:02
150 SEK2017-05-11 19:15
100 SEK Startpris

2017-05-14 Månadsauktion, Söndag 14 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms