3. Dalahäst, 1900-talets början

Träskuren och bemålad. Nötningar, lagning, ett ben med avslag. (Höjd 21, längd 20)

Varunr 226102

14 Maj 2017 12:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 4 200 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

4 200 SEK2017-05-12 22:42
4 000 SEK2017-05-13 11:11
1 900 SEK2017-05-13 10:14
1 700 SEK2017-05-12 17:21
800 SEK2017-05-12 15:51
500 SEK2017-05-11 20:49
350 SEK2017-05-11 22:59
250 SEK2017-05-11 20:58
150 SEK2017-05-11 20:30
100 SEK2017-05-11 19:10
100 SEK Startpris

2017-05-14 Månadsauktion, Söndag 14 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms