5. Bordspendyl, Frankrike, Directoire, omkring år 1800

Förgylld och mörkpatinerad brons. Emaljerad urtavla. Urverket stämplat AB. Urtavla med sprickor, fotfästen med förstärkningar. (Höjd 39)

Varunr 226549

14 Maj 2017 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 8 600 SEK25 00 SEK26 00 SEK

8 600 SEK2017-05-14 10:58
8 600 SEK2017-05-14 11:05
7 500 SEK2017-05-13 13:47
6 000 SEK2017-05-13 08:46
5 800 SEK2017-05-13 10:16
2 400 SEK2017-05-11 21:43
850 SEK2017-05-11 20:45
100 SEK Startpris

2017-05-14 Månadsauktion, Söndag 14 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms