9. Matservisdelar, "Berså", Stig Lindberg

Serveringsskål, tillbringare, burk med lock, uppläggningsfat samt mattallrikar 5st. Tallrikar med repor, mindre dekorslitage. (Tallrikarnas diameter 25)

Varunr 239176

12 November 2017 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 2 300 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

2 300 SEK2017-11-12 12:00
2 200 SEK2017-11-12 11:51
2 000 SEK2017-11-12 11:31
1 600 SEK2017-11-11 07:54
1 500 SEK2017-11-10 17:18
1 100 SEK2017-11-10 09:31
700 SEK2017-11-10 12:55
600 SEK2017-11-10 07:52
500 SEK2017-11-09 22:09
200 SEK2017-11-10 03:28
100 SEK2017-11-09 20:27
100 SEK Startpris

2017-11-12 Månadsauktion, Söndag 12 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms