17. Olof Arborelius (1842-1915)

Olja på duk, "Vallkulla". Signerad och daterad 1883. I samtida ram. (46x73)

Varunr 241311

10 December 2017 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 19 000 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

11 000 SEK2017-12-10 11:52
10 500 SEK2017-12-10 11:53
9 400 SEK2017-12-10 11:49
7 800 SEK2017-12-09 10:39
6 000 SEK2017-12-08 16:44
3 000 SEK2017-12-08 10:28
2 100 SEK2017-12-07 23:31
1 200 SEK2017-12-07 21:16
1 100 SEK2017-12-07 19:53
1 000 SEK2017-12-07 18:36
400 SEK2017-12-07 19:13
300 SEK2017-12-07 18:39
100 SEK Startpris

2017-12-10 Månadsauktion, Söndag den 10 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms