19. Anshelm Schultzberg (1862-1945)

Olja på duk, vinterbild. Signerad. (117x135)

Varunr 241782

10 December 2017 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 47 000 SEK21 00 SEK22 00 SEK

33 500 SEK2017-12-10 11:39
33 000 SEK2017-12-10 11:47
21 000 SEK2017-12-10 11:20
19 500 SEK2017-12-09 13:04
18 000 SEK2017-12-10 10:50
17 000 SEK2017-12-10 10:40
16 000 SEK2017-12-09 16:19
13 500 SEK2017-12-08 18:14
3 200 SEK2017-12-08 15:58
3 000 SEK2017-12-08 10:29
2 600 SEK2017-12-08 12:05
2 400 SEK2017-12-08 01:17
1 500 SEK2017-12-08 09:35
1 300 SEK2017-12-08 08:02
1 100 SEK2017-12-07 21:16
850 SEK2017-12-07 23:19
750 SEK2017-12-07 22:21
300 SEK2017-12-07 21:09
250 SEK2017-12-07 21:00
200 SEK2017-12-07 21:05
100 SEK2017-12-07 19:57
100 SEK Startpris

2017-12-10 Månadsauktion, Söndag den 10 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms