22. Dalahäst, omkring år 1900

Träskuren och bemålad. Läderremar och pingla i mässing. Hårt färgslitage, nötningar, ett ben med lagning. (Höjd 15,5, längd 16)

Varunr 241231

10 December 2017 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 4 400 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

4 400 SEK2017-12-08 23:00
4 200 SEK2017-12-09 13:23
500 SEK2017-12-08 15:31
250 SEK2017-12-08 11:09
150 SEK2017-12-07 19:53
100 SEK2017-12-07 18:46
100 SEK Startpris

2017-12-10 Månadsauktion, Söndag den 10 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms