35. Spegel, senbarock, 1700-tal

Krön med bladslingor. Ett sidoglas med spricka, senare förgyllning, krön med lagning. (Höjd 60, bredd 32)

Varunr 240979

10 December 2017 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 7 400 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

4 600 SEK2017-12-08 15:00
4 400 SEK2017-12-10 09:03
4 000 SEK2017-12-08 09:15
3 600 SEK2017-12-07 23:20
2 500 SEK2017-12-07 22:44
100 SEK Startpris

2017-12-10 Månadsauktion, Söndag den 10 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms