4. Gobeläng, troligen Frankrike, 1700-talets början

Motiv med landskap och fåglar. Dekorbortfall, lagningar, hål. (290x160)

Varunr 242585

10 December 2017 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK 3 800 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

3 800 SEK2017-12-10 11:45
3 800 SEK2017-12-10 12:02
3 200 SEK2017-12-10 11:23
2 000 SEK2017-12-08 22:32
1 900 SEK2017-12-09 19:42
1 100 SEK2017-12-09 10:37
650 SEK2017-12-07 20:18
600 SEK2017-12-08 01:22
500 SEK2017-12-07 18:30
100 SEK Startpris

2017-12-10 Månadsauktion, Söndag den 10 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms