40. Revolver, Starr Arms Co., New York, USA, 1800-tal

Stål. Märkt patent 1856. Bruksslitage. (Längd 35)

Varunr 242309

10 December 2017 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 12 500 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

11 500 SEK2017-12-10 11:25
11 000 SEK2017-12-10 10:59
11 000 SEK2017-12-10 11:19
8 000 SEK2017-12-10 08:34
4 800 SEK2017-12-07 22:28
3 200 SEK2017-12-07 21:49
2 700 SEK2017-12-07 20:53
700 SEK2017-12-07 18:38
300 SEK2017-12-07 19:44
200 SEK2017-12-07 18:39
100 SEK2017-12-07 18:27
100 SEK Startpris

2017-12-10 Månadsauktion, Söndag den 10 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms