43. Porslin 9 delar, Kina, famille rose, 1700-tal

Tallrikar 8st samt stekfat. Stekfatet med omfattande lagningar, en tallrik med spricka, några tallrikar med nagg. (Längd 23-30)

Varunr 242499

10 December 2017 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 3 200 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

3 200 SEK2017-12-10 10:24
3 000 SEK2017-12-10 11:57
1 800 SEK2017-12-09 20:47
1 600 SEK2017-12-09 13:36
1 200 SEK2017-12-07 20:43
1 000 SEK2017-12-07 19:27
550 SEK2017-12-07 20:16
100 SEK Startpris

2017-12-10 Månadsauktion, Söndag den 10 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms