49. Stina Sunesson (1925-1999)

Gouache, "Hästhov och blåsippor". Signerad och daterad 1968. (Höjd 20,5, bredd 19)

Varunr 240448

10 December 2017 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 2 100 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

2 100 SEK2017-12-10 11:00
2 000 SEK2017-12-10 08:51
1 400 SEK2017-11-15 17:01
1 200 SEK2017-12-08 19:45
1 000 SEK2017-12-08 16:09
600 SEK2017-12-07 20:36
500 SEK2017-12-07 18:41
100 SEK Startpris

2017-12-10 Månadsauktion, Söndag den 10 december Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms