10. Spegel, senbarock, Tyskland, 1700-talets första hälft

Fanerad i valnöt. Lister i mässing. Med brutet krön. Krön med infälld glasmålning. Senare glas. (Höjd 110, bredd 73)

Varunr 245613

25 Februari 2018 12:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 7 200 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

6 200 SEK2018-02-25 12:01
6 000 SEK2018-02-25 12:05
5 600 SEK2018-02-25 12:02
3 600 SEK2018-02-24 15:58
3 000 SEK2018-02-23 23:15
1 500 SEK2018-02-23 13:09
150 SEK2018-02-22 19:40
100 SEK2018-02-22 18:48
100 SEK Startpris

2018-02-25 Månadsauktion, Söndag 25 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms